791994-2023 - Mededinging
Nederland – Computerapparatuur – Europese aanbesteding ICT Hardware Stichting Montessori Scholengemeenschap Amsterdam (MSA) ism Contractables
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding ICT Hardware Stichting Montessori Scholengemeenschap Amsterdam (MSA) ism Contractables
Beschrijving: Leveren van ICT-hardware
Interne identificatiecode: T60036
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000