792018-2023 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Identity and Access Management (IAM)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Identity and Access Management (IAM)
Beschrijving: Verwerving van een IAM oplossing als SaaS-dienst, inclusief ondersteuning van een integratiepartner voor uitbreiding en verbetering op de lange termijn. €5.000.000 ex btw
Interne identificatiecode: EA2023047
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Identity and access management (IAM)
Beschrijving: Verwerving €5.000.000 ex btw
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Afname van extra ondersteuning door opdrachtnemer voor optimalisatie en consultancy, gedurende de looptijd van de overeenkomst.