2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst groot onderhoud en renovatie natuurgrasvelden
Beschrijving: Groot onderhoud en renovatie natuurgrasvelden 1
Interne identificatiecode: W-24-4
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: a. Groot onderhoud sportvelden b. Renovatie sportvelden c. Bijkomende werkzaamheden
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging looptijd