792465-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Leergang Generalist Operationeel Centrum (meldkamer opleiding)
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leergang Generalist Operationeel Centrum (meldkamer opleiding)
Beschrijving: De Opdracht omvat het leveren van leergang Generalist Operationeel Centrum. (meldkamer opleidingen). Binnen de opdracht: • Het verzorgen van ongeveer 16 voorschakeltraject voor GOC-trajecten. (het voorschakeltraject is niet nodig bij ieder GOC traject, bijv. wanneer studenten intern verworven zijn) • Het verzorgen van volledige GOC-trajecten ter aanvulling op de bestaande capaciteit van de Politieacademie (circa 4-6 trajecten per jaar).
Interne identificatiecode: HR0110
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese aanbesteding (openbare procedure)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000