79275-2026 - Resultaat
Nederland – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – Europees openbare aanbesteding - Brandstof in bulk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding - Brandstof in bulk
Beschrijving: Zie offerte aanvraag Omvang van de opdracht is geraamd (en tevens plafondbedrag) op € 2.000.000,- exclusief btw. De Overeenkomst expireert als de geraamde waarde wordt bereikt.
Interne identificatiecode: 518665
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Brandstof in bulk
Beschrijving: Zie offerte aanvraag
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst gaat in op 1 september 2025 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar tot 31 augustus 2027.