See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening en de levering van sanitaire dispensers en disposables
Beschrijving: Het betreft de schoonmaakdienstverlening voor de hoofdgebouwen, buitenlocaties, sportaccommodaties en een parkeergarage. Daarnaast gaat het om het leveren van sanitaire dispensers en disposables. Als het gaat om schoonmaak, betreft het totaal circa 33.081, 33 vierkante meter vloeroppervlakte.
Interne identificatiecode: Z.511734
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoonmaak hoofdgebouwen en buitenlocaties (inclusief glasbewassing)
Beschrijving: Opdrachtgever zoekt voor dit perceel een partij die ervaring heeft met dagschoonmaak in kantoorpanden en de reinheidseisen kan behalen. Een partij die de impact op de organisatie begrijpt en met minimale overlast wel de beste kwaliteit levert. Bruto vloeroppervlak van de hoofdgebouwen is:14016,46 m² en van de buitenlocaties: 1375,79 m².
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst mag 2 maal met 1 jaar verlengd worden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Sportaccommodaties
Beschrijving: Opdrachtgever zoekt voor dit perceel een partij voor het schoonmaken van de zeven sportaccommodaties van de SWO. Vooral bij de schoonmaak van sportvloeren ligt in de gewenste situatie een hoge prioriteit, omdat veiligheid een grote rol speelt. Opdrachtgever zoekt een partij die deze veiligheid kan waarborgen. De omvang bedraagt 7 sportaccommodaties, met een bruto vloeroppervlak van 12917,07 m².
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Parkeergarage de Kaap
Beschrijving: Opdrachtgever zoekt voor dit perceel een partij voor het schoonmaken van parkeergarage De Kaap in Hoogeveen. Het bruto vloeroppervlak betreft 12917,07 m².
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Sanitaire dispensers en disposables
Beschrijving: Opdrachtgever zoekt voor dit perceel een partij voor het leasen van de sanitaire dispensers en disposables.
Interne identificatiecode: 4
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39830000 Reinigingsmiddelen