2. Procedure
Procedure
Titel: 31189931: het ontwerp en uitvoering Kaderrichtlijn Water 6 (KRW 6)
Beschrijving: In 2000 zijn via de Europese Kaderrichtlijn Water (KRW) afspraken gemaakt om onze wateren weer gezond te maken. Dit houdt in dat ze schoon zijn volgens de normen en een geschikt leefgebied vormen voor de planten, vissen en kleine waterbeestjes die er van nature thuishoren. Ook de Maas moet aan deze afspraken voldoen. Nederland heeft tot 2027 de tijd om een verbeterprogramma uit te voeren, dit gebeurt in drie tranches: 2009-2015, 2015-2021 en 2021-2027. Voorliggende opdracht betreft de realisatie van het maatregelpakket van Rijkswaterstaat Zuid Nederland behorende tot zowel de tweede als de derde tranche. De te realiseren maatregelen betreffen de volgende typen: - het aanleggen van geulen (kwelgeul, 1- of 2-zijdig aangetakte geul); - het natuurvriendelijk inrichten van oevers; - het herinrichten van beekmondingen; - het uitvoeren van uiterwaardvergravingen. Zie korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31189931
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie omschrijving hoofdopdracht Zie omschrijving hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1