See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Search-opdrachten voor rekening van de FOD BOSA of voor de begunstigden van de raamovereenkomst
Beschrijving: Search-opdrachten voor rekening van de FOD BOSA of voor de begunstigden van de raamovereenkomst
Interne identificatiecode: 2023 R&O 041
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1