2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor de levering van speciaal papier voor de vervaardiging van fiscale en niet-fiscale kentekens
Beschrijving: De huidige opdracht heeft als voorwerp de jaarlijkse levering van watermerkpapier voor de vervaardiging van fiscale en niet fiscale kentekens bestemd voor het in verbruik stellen van bepaalde (accijns)goederen.
Interne identificatiecode: SL/DA/2024/009
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SL/DA/2024/009 - 1
Interne identificatiecode: 1