2. Procedure
Procedure
Titel: Preventief en correctief onderhoud pompen
Beschrijving: het uitvoeren van preventief en of correctief onderhoud aan pompen
Interne identificatiecode: 2023.00005088
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding verdeeld in twee percelen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50511100 Reparatie en onderhoud van vloeistofpompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Afvalwatertransport, Afvalwaterzuivering en Watersysteem
Beschrijving: De aanbesteding bestaat uit het preventief en of correctief onderhoud van pompen verdeeld voor perceel 1 afvalwatertransport, afvalwaterzuivering en watersysteem
Perceel: LOT-0002
Titel: Drinkwater
Beschrijving: het preventief en of correctief onderhouden van pompen voor het perceel Drinkwater