794727-2025 - Resultaat
België – Juridische dienstverlening – Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking betreffende de juridische dienstverlening door advocaten voor rekening van de Algemene Administratie van de Thesaurie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking betreffende de juridische dienstverlening door advocaten voor rekening van de Algemene Administratie van de Thesaurie
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst tussen de Algemene Administratie van de Thesaurie en de advocaten waardoor de AA Thesaurie gedurende de looptijd van de overeenkomst een van de advocaten of advocatenassociaties waarmee de raamovereenkomst wordt gesloten, kan belasten met de uitvoering van een opdracht.
Interne identificatiecode: SL/DA/2024/045
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SL/DA/2024/045 - 1
Beschrijving: Dienstprestaties betreffende principekwesties en/of complexe juridische zaken/vragen en/of geschillen waarvan de inzetwaarde meer bedraagt dan € 250.000 in verband met bank- en financieel recht, evenals recht met betrekking tot kapitaalmarkten.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: SL/DA/2024/045 - 2
Beschrijving: Dienstprestaties betreffende principekwesties en/of complexe juridische zaken/vragen en/of geschillen waarvan de inzetwaarde meer bedraagt dan € 250.000 met betrekking tot het nationale recht, het recht van de Europese Unie en/of het supranationale recht (mededinging / staatssteun / internationale Europese, VN- of bilaterale verdragen enzovoort).
Interne identificatiecode: 2