794850-2023 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Stichting OPOPS - Laptops
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Stichting OPOPS - Laptops
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 69 Laptops ten behoeve van Stichting OPOPS. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Eerdere aankondiging: 678302-2022
Interne identificatiecode: T56944
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000