See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leerlingen- en zwemvervoer II
Beschrijving: De gemeente Edam-Volendam is op zoek naar opdrachtnemers die het leerlingen- en zwemvervoer organiseren binnen de gemeente Edam-Volendam. De opdracht omvat 2 percelen: leerlingenvervoer en Zwemvervoer, en de gemeente is voornemens één opdrachtnemer per perceel te contracteren. De overeenkomst gaat in op 26 februari 2024 en kent een initiële looptijd van twee (2) jaar en vijf (5) maanden tot einde schooljaar 2026 (medio juli). Vervolgens heeft de gemeente twee (2) maal de eenzijdige verlengingsoptie om de overeenkomst te verlengen met één (1) schooljaar tot maximaal einde school jaar 2028. De opdracht is opgedeeld in twee percelen. Te weten: -Perceel 1 Leerlingenvervoer € 714.671,28,- -Perceel 2 Zwemvervoer € 49.849,57,- De bedragen zijn indicatief over 2022, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: 23.305-SD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leerlingenvervoer
Beschrijving: Naar verwachting zullen ca. 103 leerlingen gebruik gaan maken van het leerlingenvervoer. Dit aantal is indicatief en gebaseerd op het huidige aantal leerlingen in het vervoer. Voor een beschrijving van de herkomst, tijden en frequentie van het vervoer wordt verwezen naar de bijlagen. -Perceel 1 Leerlingenvervoer € 714.671,28,- Voor de percelen zijn in het afgelopen jaar bovenstaande bedragen besteed. De bedragen zijn indicatief over 2022, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Zie Inschrijvingsleidraad paragraaf 1.4
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de overeenkomst
Perceel: LOT-0002
Titel: Zwemvervoer
Beschrijving: -Perceel 2 Zwemvervoer € 49.849,57,- Voor de percelen zijn in het afgelopen jaar bovenstaande bedragen besteed. De bedragen zijn indicatief over 2022, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het zwemvervoer zal ongeveer 1132 leerlingen betreffen. Voor een beschrijving van de herkomst, tijden en frequentie van het vervoer wordt verwezen naar de bijlagen. Zie paragraaf 1.4 van de Inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 2