795099-2024 - Mededinging
België – Materiaal voor wegenonderhoud – Aankoop nieuwe- en recyclagematerialen voor dienst Uitvoering – dienstjaar 2025 (ev. 3x verlengbaar met 1 jaar)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop nieuwe- en recyclagematerialen voor dienst Uitvoering – dienstjaar 2025 (ev. 3x verlengbaar met 1 jaar)
Beschrijving: Aankoop nieuwe- en recyclagematerialen voor dienst Uitvoering – dienstjaar 2025 (ev. 3x verlengbaar met 1 jaar)
Interne identificatiecode: PPP06G-2280/4379/AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113900 Materiaal voor wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren steenslag (volgens behoefte)
Beschrijving: Leveren steenslag (volgens behoefte)
Interne identificatiecode: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Afname en afvoeren recyclage materialen (volgens behoefte)
Beschrijving: Afname en afvoeren recyclage materialen (volgens behoefte)
Interne identificatiecode: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Afname beton en stabilisé (volgens behoefte)
Beschrijving: Afname beton en stabilisé (volgens behoefte)
Interne identificatiecode: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Leveren borduurs, klinkers, ... (volgens behoefte)
Beschrijving: Leveren borduurs, klinkers, ... (volgens behoefte)
Interne identificatiecode: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Aankoop materiaal voor rioleringswerken
Beschrijving: Aankoop materiaal voor rioleringswerken
Interne identificatiecode: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Aankoop betonnetten
Beschrijving: Aankoop betonnetten
Interne identificatiecode: AD/OL/NIEUWE&RECYCLAGEMATERIALEN/2024/70_6