See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: School- en kantoormeubilair R.S.G. 't Rijks
Beschrijving: Met deze openbare Europese aanbesteding wenst Stichting R.S.G. 't Rijks een raamovereenkomst aan te gaan met één leverancier voor het leveren en gebruiksklaar opleveren van divers school- en kantoormeubilair zoals bureaustoelen, in hoogte verstelbare bureau's, vergadertafels en stoelen, kasten en leerlingsets. De raamovereenkomst zal worden aangegaan voor een periode van vier jaar, telkens verlengbaar met 1 jaar tot een maximum van 8 jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000