79546-2025 - Resultaat
Nederland – Telecommunicatiediensten – Telefonie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Telefonie
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is om voor de HAN de vaste en mobiele telefonie op een efficiënte, doelmatige en rechtmatige wijze geleverd te krijgen. De HAN wenst een naadloze integratie met al geïmplementeerde systemen zoals o.a. Microsoft Teams Calling voor de standaard belgroepen en afdelingen. Onderdeel van de opdracht is de migratie, implementatie en adoptie van de huidige situatie naar de gewenste situatie. Binnen de scope van deze Opdracht vallen ten minste: 1. Leveren en onderhouden van een (SaaS) UC platform incl. toebehoren t.b.v. geavanceerde belgroepen en afdelingen. 2. Leveren van Spraak en data abonnementen. 3. Leveren van losse data abonnementen. 4. Leveren en onderhouden van een CYOD dienst incl. (SaaS) platform t.b.v. HAN Medewerkers. 5. Implementatie- en adoptietraject voor vervanging van huidig UC platform. 6. Implementatietraject voor leveren/vervangen t.b.v. mobiele telefonie. 7. Leveren van Indoordekking t.b.v. bereikbaarheid op HAN locaties. 8. Advies & Support door leverancier op geleverde en aanverwante diensten.
Interne identificatiecode: T91599 Telefonie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons, 32252000 Gsm-telefoons, 32429000 Uitrusting voor telefoonnetwerk, 32550000 Telefoonuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanvullende diensten die logischerwijs passen binnen de scope van de overeenkomst