2. Procedure
Procedure
Titel: Plateformes Moodle
Beschrijving: Plateformes Moodle
Interne identificatiecode: 2024/AINF/AP/010
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/AINF/AP/010 - 1
Beschrijving: Plateforme Moodle
Interne identificatiecode: 1