2. Procedure
Procedure
Titel: Contentcreatie Brabant Innovation Days
Beschrijving: De provincie Noord-Brabant is op zoek naar een opdrachtnemer die innovatieve technologische hoogstandjes kan vertalen naar begrijpelijke taal, in context kan plaatsen van maatschappelijke opgaven, door middel van tekst en beeld anderen enthousiast kan maken en de Brabantse technologie kan matchen met technologieën in niet-Europese hoogtechnologische regio's/landen. 600.000
Interne identificatiecode: C2334618
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1