2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiliteit
Beschrijving: Opdrachtgever wenst voor het maken van dienstreizen haar medewerkers te faciliteren met: 1. Het beschikbaar stellen van leaseauto’s; 2. Het verstrekken van Mobiliteitskaarten, gekoppeld aan een mobiele applicatie en digitaal portaal (desktop omgeving). Opdrachtgever wenst voor beide opties een marktpartij te contracteren. Inschatting perceel 1: € 96.000 /jaar Inschatting perceel 2: € 63.000 /jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten, 66114000 Financiële leasing
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P1 - Leaseauto's
Beschrijving: Opdrachtgever wenst voor het maken van dienstreizen haar medewerkers te faciliteren met het beschikbaar stellen van leaseauto’s. Inschatting perceel 1: € 96.000 /jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties; zie inschrijvingsleidraad
Perceel: LOT-0002
Titel: P2 - Mobiliteitskaarten
Beschrijving: Opdrachtgever wenst voor het maken van dienstreizen haar medewerkers te faciliteren met het verstrekken van Mobiliteitskaarten, gekoppeld aan een mobiele applicatie en digitaal portaal (desktop omgeving). Inschatting perceel 2: € 63.000 /jaar.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land