796724-2025 - Resultaat
België – Laboratoriumreagentia – QOZB25-3680 - raamovereenkomst voor de levering van kits en consumables voor single-cell sequencing en spatiale analyses
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QOZB25-3680 - raamovereenkomst voor de levering van kits en consumables voor single-cell sequencing en spatiale analyses
Beschrijving: QOZB25-3680 - raamovereenkomst voor de levering van kits en consumables voor single-cell sequencing en spatiale analyses
Interne identificatiecode: QOZB25-3680
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOZB25-3680 - 1
Interne identificatiecode: 1