2. Procedure
Procedure
Titel: Uitgebreide Brandverzekering Gemeente Schiedam
Beschrijving: Het betreft een brandverzekering op basis van een Uitgebreide Gevaren dekking ten behoeve van de eigendommen (gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, etc) van de diverse locaties van gemeente Schiedam alsmede de onderwijslocaties. De aanbestedende dienst wenst dat er meerdere dienstverleners gaan participeren op deze brandverzekering. In verband hiermee is uitsluitend gedeeltelijke inschrijving mogelijk.
Interne identificatiecode: -2.07.351.52_00117
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees Niet-Openbare
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het betreft een brandverzekering op basis van een Uitgebreide Gevaren dekking ten behoeve van de eigendommen (gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, etc) van de diverse locaties van gemeente Schiedam alsmede de onderwijslocaties.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een overeenkomst voor een periode van 24 maanden met stilzwijgende verlenging telkens voor een termijn van 12 maanden.