797249-2025 - Mededinging
België – Operatietafels – Levering, installatie en onderhoud van mobiele operatietafels
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en onderhoud van mobiele operatietafels
Beschrijving: Het Jan Yperman ziekenhuis wenst voor het operatiekwartier nieuwe mobiele operatietafels aan te kopen. De opdracht omvat de aankoop, levering, installatie en de indienststelling. Hierbij zijn ook het onderhoud en de nodige opleidingen inbegrepen. We zijn op zoek naar 1 inschrijver die 20 mobiele, gemotoriseerde operatietafels kan aanbieden. Alle hulpstukken dienen uitwisselbaar te zijn op alle tafels. De tafels dienen minstens 30° Trendelenburg aan te kunnen, maar voor minstens 5 tafels dient ook minstens 45° Trendelenburg mogelijk te zijn. Het betreft een éénmalige levering na sluiting van de opdracht. Er dient een onderhoudscontract worden aangeboden, dat verlengd kan worden over de volledige levensduur van de tafels. Ook moet het mogelijk zijn om tijdens de levensduur extra (vervang)hulpstukken aan te kopen aan de modaliteiten van deze opdracht.
Interne identificatiecode: PPP0SQ-220/5294/2025/028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192230 Operatietafels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/028_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie bestek)