797617-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met software – Bijwerkacties VRI's
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bijwerkacties VRI's
Beschrijving: De opdracht is gegund op grond van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b2 Aanbestedingswet. Toelichting: De intelligente Verkeers Regel Installaties (iVRI’s) van RWS moeten bijgewerkt worden om te voldoen aan nieuwe landelijke en RWS standaarden. Rijkswaterstaat is eigenaar van de installaties en het intellectueel eigendom en applicatiebeheer ligt bij de iVRI leverancier. Aanpassen van iVRI (ready) automaten
Interne identificatiecode: 31205536
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bijwerkacties iVRI
Beschrijving: De opdracht is gegund op grond van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b2 Aanbestedingswet. Toelichting: De intelligente Verkeers Regel Installaties (iVRI’s) van RWS moeten bijgewerkt worden om te voldoen aan nieuwe landelijke en RWS standaarden. Rijkswaterstaat is eigenaar van de installaties en het intellectueel eigendom en applicatiebeheer ligt bij de iVRI leverancier. Aanpassen iVRI (ready) automaten
Interne identificatiecode: 1