797624-2024 - Resultaat
Nederland – Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark – Onderhoud gemeentelijk wagenpark
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud gemeentelijk wagenpark
Beschrijving: Deze aanbestedingsprocedure heeft tot doel het sluiten van één (1) overeenkomst met één (1) inschrijver met betrekking tot het uitvoeren van onderhoud aan het wagenpark c.q. voertuigenpark. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 6972
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het uitvoeren van onderhoud aan het wagenpark c.q. voertuigenpark. Zien aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen opties.