2. Procedure
Procedure
Titel: 10100055735 - BD/NCSC - Inhuur Project Management Ondersteuner
Beschrijving: Het BD/NCSC wenst een Project Management Ondersteuner in te huren.
Interne identificatiecode: 10100055735
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 108 uur