798687-2025 - Resultaat
Nederland – Veegzuigvoertuigen – Middelgrote elektrische veeg en zuigmachine
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Middelgrote elektrische veeg en zuigmachine
Beschrijving: Doel van deze aanbesteding is het selecteren van een opdrachtnemer voor de levering van één (1) Middelgrote elektrische veeg en zuigmachine. 470000
Interne identificatiecode: AL25053
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144431 Veegzuigvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente Meppel is voornemens om een nieuwe (nadrukkelijk niet gebruikte) middelgrote elektrische veeg en zuigmachine aan te schaffen. Hierbij nodigen wij u graag uit een offerte in te dienen voor de Europese aanbesteding . 470000
Interne identificatiecode: 1