798861-2024 - Resultaat
België – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – AOPO24-5225 - levering en installatie van een cryogen-free physical property measurement platform
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AOPO24-5225 - levering en installatie van een cryogen-free physical property measurement platform
Beschrijving: AOP24-5225- levering en installatie van een cryogen-free physical property measurement platform
Interne identificatiecode: AOP24-5225
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AOP24-5225 - 1
Interne identificatiecode: 1