798873-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – 10600110753 - OM -Coördinerend Incident- en probleemmanager (1)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 10600110753 - OM -Coördinerend Incident- en probleemmanager (1)
Beschrijving: Het Openbaar ministerie wenst een Coördinerend Incident- en probleemmanager in te huren.
Interne identificatiecode: 10600110753
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 836 uur