799802-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Projectteam verduurzaming
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectteam verduurzaming
Beschrijving: De opdracht betreft het samenstellen en het (langdurig) inzetten van een projectteam dat verantwoordelijk is voor de verduurzamingsopgave van de Stadsgehoorzaal Kampen. Het maximale plafondbudget voor de opdracht bedraagt € 600.000,- exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op maximaal zes jaar (initiële looptijd inclusief verlengingen).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: We volgen een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012. Als criterium voor gunning hanteren we de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. We hebben voor dit gunningscriterium gekozen, omdat het Stadsgehoorzaal Kampen in staat stelt de dienstverlening op basis van de vereisten kwaliteit tegen de meest marktconforme voorwaarden in te kopen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging