See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van voertuigbanden
Beschrijving: Leveren van diverse soorten voertuigbanden voor voertuigen tot 5.500 kilo (perceel 1) en voertuigen vanaf 5.500 kilo, inclusief cultuurtechnische machines (perceel 2). Geraamde waarde perceel 1 leveren van voertuigbanden tot 5.500 kg: 180.000 euro, perceel 2 leveren van voertuigbanden vanaf 5.500 kilo, inclusief cultuurtechnische machines: 750.000 euro.
Interne identificatiecode: 63-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een Openbare Europese aanbesteding voor de levering van de voertuigbanden ten behoeve van gemeente Groningen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34352000 Banden voor zwaar gebruik, 50116500 Repareren van banden, inclusief monteren en uitbalanceren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Voertuigen tot 5.500 kg
Beschrijving: Omvat (auto)banden voor voertuigen tot 5.500 kg, waaronder de persoons- en bedrijfswagens.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34351100 Banden voor motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34351000 Banden voor normale auto's
Opties:
Beschrijving van de opties: Wij sluiten voor elk perceel één raamovereenkomst af. Deze duurt 24 maanden. Wij hebben de mogelijkheid om deze overeenkomst eenzijdig, onder gelijkblijvende voorwaarden, twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Voertuigen vanaf 5.500 kilo, inclusief cultuurtechnische machines
Beschrijving: Omvat banden voor voertuigen vanaf 5.500 kg, inclusief cultuurtechnische machines. Aanvullend dient hulpverlening bij bandenpech aangeboden te worden.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 34352000 Banden voor zwaar gebruik
Aanvullende classificatie (cpv): 50118000 Wegenwachtdiensten