See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van dranken in diverse accommodaties Lokaal Bestuur Geraardsbergen
Beschrijving: De opdracht omvat het aankopen en leveren van dranken (alcoholische en niet-alcoholische dranken) en noodzakelijke standaard toebehoren voor permanent gebruik (oa. glazen, flesopeners, dienbladen, toogattributen,.... ) in diverse accommodaties. Het Autonoom Gemeentebedrijf Geraardsbergen treedt voor deze opdracht op als opdrachtgevend bestuur, maar ook het Lokaal Bestuur Geraardsbergen (Stad en OCMW) zullen een beroep doen op de door de Autonoom Gemeentebedrijf onderhandelde drankenovereenkomst. De opdracht kent een uitvoeringstermijn van 4 jaar. De opsommingen, aantallen en omschrijvingen zijn niet-limitatief. In de inventaris werden de voornaamste afgenomen producten van de verschillende entiteiten van de laatste jaren opgenomen. Voor de berekening van de vermoedelijke hoeveelheid werd dit gemiddelde doorgetrokken over de volledige looptijd van deze opdracht met name 4 jaar. Ze worden enkel ter indicatie en bij wijze van inlichting verstrekt. Het opdrachtgevend bestuur behoudt zich het recht voor om van de gegeven inlichtingen af te wijken naargelang de noodwendigheden. In geval van afwijking kan er geen aanspraak gemaakt worden op schadevergoeding. Naast de producten opgesomd in de inventaris, kunnen alle andere artikelen uit de catalogus van de firma voorwerp uitmaken van deze overeenkomst. De catalogus moet toegevoegd worden bij de offerte. De overeenkomst betreft geen 100% exclusiviteitscontract. Indien de leverancier voor bepaalde toepassingen geen geschikt product kan aanbieden of indien de prijs ervan te hoog ligt, heeft het bestuur het recht deze bij een andere firma aan te kopen. Voornaamste accommodaties die onder het contract vallen: - Jeugdcentrum De Spiraal, Zakkaai 29 te 9500 Geraardsbergen (omvat Spiraal en Jeugdhuis De Ressort binnen éénzelfde leveringsplaats), - Cultuurcentrum De Abdij, Abdijstraat 10 te 9500 Geraardsbergen (omvat Koetshuis gelegen Adbijdstraat 10 en Arjaantheater, Zonnebloemstraat z/n), - Sportstadion, Zonnebloemstraat 5 te 9500 Geraardsbergen, - Jeugdcentrum Haslud, Hasseltsestraat 17 te 9500 Geraardsbergen (Ophasselt), - Stadhuis, Markt z/n te 9500 Geraardsbergen, - Kunstacademie, Grotestraat 20A te 9500 Geraardsbergen (minimale afname), - Bibliotheek, Gasthuisstraat 28 te 9500 Geraardsbergen (minimale afname), - WZC Denderoord, Hoge Buizemont 247 te 9500 Geraardsbergen, - WZC De Populier, Groteweg 25B te 9500 Geraardsbergen en - Dienstencentrum De Maretak, Groteweg 27 A en B te 9500 Geraardsbergen. Bijkomende nieuwe alsook tijdelijke/éénmalige leveringsplaatsen in functie van de organisatie van diverse lokale evenementen zijn mogelijk gedurende de volledige looptijd van de overeenkomst en dit binnen Groot-Geraardsbergen.
Interne identificatiecode: PPP03X-1774/4221/L/2024-005
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15982000 Frisdranken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: L/2024-005_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten