2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening Gemeente De Ronde Venen
Beschrijving: Deze opdracht richt zich op het verrichten van schoonmaakdienstverlening van het ambtelijk vastgoed van De Ronde Venen bestaande uit 10 gebouwen/objecten. Voor verdere informatie zie het aanbestedingsdocument inclusief alle bijbehorende bijlagen 1500000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schoonmaakdienstverlening De Ronde Venen
Beschrijving: Deze opdracht richt zich op het verrichten van schoonmaakdienstverlening van het ambtelijk vastgoed van gemeente De Ronde Venen uit 10 gebouwen. Voor verdere informatie zie het aanbestedingsdocument inclusief alle bijbehorende bijlagen. 1500000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van deze overeenkomst is 7 april 2025 en heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst zal daarmee eindigen op 31 maart 2029. De overeenkomst kan vier (4) keer optioneel worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De mogelijkheid tot het verlengen van de overeenkomst is eenzijdig. De opdrachtgever geeft tenminste zes (6) maanden voor het aflopen van de vaste termijn of van de verlenging van de overeenkomst schriftelijk aan of de overeenkomst wordt verlengd. Verlenging geschiedt onder gelijkblijvende condities en voorwaarden