801159-2024 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerp, levering, opbouw, decoratie, inrichting en afbraak van de collectieve Vlaamse standen van verschillende afmetingen op de voedings- en sierteeltbeurzen in Europa (excl. Rusland), voorzien in het actieplan van Flanders Investment & Trade en het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing VLAM vzw, in 2025, 2026, 2027 en eventueel 1x 1 jaar verlengbaar (2028).
Beschrijving: Ontwerp, levering, opbouw, decoratie, inrichting en afbraak van de collectieve Vlaamse standen van verschillende afmetingen op de voedings- en sierteelt-beurzen in Europa (excl. Rusland), voorzien in het actieplan van Flanders Investment & Trade en het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserij-marketing VLAM vzw, in 2025, 2026, 2027 en eventueel 1x 1 jaar verlengbaar (2028).
Interne identificatiecode: VLAIO-VLAM-FOOD-EU2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAIO-VLAM-FOOD-EU2025 - 1
Interne identificatiecode: 1