See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie, validatie en onderhoud van een entrobot met bijhorend raamcontract en in optie bijhorend onderhoudscontract
Beschrijving: Het Jan Yperman ziekenhuis wenst over te gaan tot de aankoop van een entrobot voor gebruik in het Belac geaccediteerd en sterk geautomatiseerd klinisch labo te Ieper, inclusief bijhorend raamcontract voor verbruiksgoederen, in optie het bijhorende onderhoudscontract, en overname van haar huidig toestel. We zijn op zoek naar een partner en bijhorende oplossing die reeds drie operationele vergelijkbare toestellen heeft geïnstalleerd in een Belgisch BELAC geaccrediteerd labo , waarvan minstens 1 bidirectioneel gekoppeld is met GLIMS (LIS). Verder dient de entrobot minstens te voldoen aan volgende zaken, die essentieel zijn voor de (efficiënte) werking van ons labo: - Het minimale entvolume dient 1µL te zijn, meer specifiek voor enting van urinestalen. Dit om het mogelijk te maken om een kwantitatieve aflezing te doen van de culturen en efficiënt individuele kolonies te bekomen. Andere mogelijke entvolumes dienen ook aanwezig te zijn nl. 10µL en 30µL. - De entrobot dient in staat te zijn om twee verschillende stalen te enten op eenzelfde plaat zonder tussenschot, dit o.a. voor (kosten) efficiënte screening van MRSA. - Op de voedingsbodems en vloeibare subculturen dienen de etiketten automatisch aangebracht te worden door het toestel. De entrobot dient in staat te zijn om labels zowel aan de zijkant als aan de onderzijde van de geënte vaste voedingsbodems aan te brengen. -De entrobot dient te kunnen worden geplaatst in de beperkte beschikbare ruimte in het klinisch labo. - De entrobot dient te kunnen werken zonder persluchtaansluiting. Deze is niet aanwezig in het labo. - Gezien er geen back-up aanwezig is, dient er tevens een full omnium onderhoudscontract inclusief weekend/feestdagen ondersteuning en interventies on-site voorhanden te zijn. Omwille van bovenstaande redenen en bij gebrek aan gelijkwaardige oplossingen bij andere fabrikanten, willen wij een WASP- basic system entrobot met uitbreidingen automatische Broth inoculation Module en Gram Slide Prep Module bij de firma Medisch Labo Service (MLS) aankopen.
Interne identificatiecode: 2025/001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 51430000 Installatie van laboratoriumuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/001 - 1
Beschrijving: Levering, installatie, validatie en onderhoud van een entrobot met bijhorend raamcontract en in optie bijhorend onderhoudscontract
Interne identificatiecode: 1