802209-2025 - Mededinging
Nederland – Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg – Raamovereenkomst tijdelijke verkeersmaatregelen 26-27
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst tijdelijke verkeersmaatregelen 26-27
Beschrijving: Om de openbare ruimte in goede staat te houden, worden in opdracht van de gemeente continu op kleine en grote schaal werkzaamheden uitgevoerd. De verkeerscirculatie dient tijdens deze werkzaamheden doorgang te vinden. Hiertoe worden onder andere verkeersomleidingen ingesteld. Daarnaast worden in de gemeente Gouda het gehele jaar door grote en kleine publieksevenementen georganiseerd. Voor werkzaamheden met betrekking tot de tijdelijke verkeersmaatregelen, wenst de gemeente Gouda een proactieve, alerte partij te contracteren die de focus heeft op een uitstekende samenwerking. Hierbij is het de insteek van de gemeente om zoveel mogelijk de werkzaamheden over te laten aan de Opdrachtnemer, waarbij een goede balans tussen het ontzorgen van en het houden van regie door de gemeente het streven is. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1586050
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd