8026-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
21544 | Integraal vernieuwen Gebouw Beheer Systeem en regeltechnische installaties van het Walterboscomplex en Quintax te Apeldoorn
Referentienummer: 21544
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Rijksvastgoedbedrijf gaat op basis van een geïntegreerd DB contract de regeltechnische installaties (en gebouwautomatisering) van het Walterboscomplex en Quintax (complexen Belastingdienst te Apeldoorn) vervangen als onderdeel van het Programma Groot Onderhoud.
Hierbij moeten de regelinstallaties worden vervangen van de locaties met gebouw gebonden installaties waar ‘normale’ primaire processen van de Belastingdienst worden gefaciliteerd zoals de kantooromgevingen. Tevens zijn hierop nog enkele speciale ruimten aangesloten, zoals de print-nabewerkingsruimten en enkele datazalen. In het kort komt het neer op vervangen van alle gebouwautomatisering (primaire processen en ruimteregelingen), dat is aangesloten op het huidige SCADA iFix gebouwbeheersysteem (kortweg: GBS). Hierbij zal tevens het GBS vervangen worden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71243000 Ontwerpplannen (systemen en integratie), 71321200 Ontwerpen van verwarmingssysteem, 45350000 Werktuigbouwkundige installaties, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 42967000 Besturingsunit, 42961200 Scada of gelijkwaardig systeem, 39717200 Klimaatregelingsapparaten, 71323200 Ontwerpen van installaties
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Overzicht algemene projectkenmerken
Oppervlakte: 108.000 m2 bvo (Walterboscomplex) en 42.500 m2 bvo (Quintax)
Disciplines: gebouwbeheersysteem, procesautomatisering, ICT netwerk, elektrotechniek, werktuigbouwkundige installaties.
Vervanging van ongeveer 70 regelkasten. Dit betreft geen 1-op-1 vervanging, maar een nieuw systeem met grotendeels dezelfde processen. Tot de opdracht behoort het leveren van de servers (hardware). Tevens moet van ca 2.500 ruimten de naregelingen vervangen worden. De bekabeling van een nieuw netwerk (inclusief bekabeling) ten behoeve van naregelingen op basis van BACNET/IP.
Ruimteregelingen voor klimaatregeling, verlichting en zonwering.