80260-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Implementatieadviseur KIK-V Noord-Nederland
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Implementatieadviseur KIK-V Noord-Nederland
Beschrijving: Zorginstituut Nederland zoekt één implementatieadviseur KIK-V met de focus op Noord-Nederland in de periode van 8 januari 2024 tot en met 31 december 2024 voor minimaal 24 uur en maximaal 32 uren per week. De implementatieadviseur KIK-V Noord-Nederland sluit aan bij het Projectteam Implementatie van het Programma KIK-V. Een implementatie adviseur KIK-V heeft diepgaande kennis van de werkwijze, relevante regelgeving en bedrijfsvoering in de zorgsector. Daarnaast heeft hij/zij ervaring met de inrichting van gegevensmanagement in de zorgsector en het werken met data (datagedreven werken). Dagdagelijkse activiteiten van de implementatie adviseur zijn het begeleiden van implementatietrajecten bij zorgaanbieders, het bijdragen aan de verdere ontwikkeling van implementatieproducten en het verzorgen van kennisbijeenkomsten voor (groepen) zorgaanbieders.
Interne identificatiecode: 2023047184
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000