802864-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor verplichte sociale verzekering – 11375 – Eigenrisicodragerschap Werkeloosheidswet, Ziektewet, Werkhervatting Gedeeltelijk Arbeidsgeschikten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 11375 – Eigenrisicodragerschap Werkeloosheidswet, Ziektewet, Werkhervatting Gedeeltelijk Arbeidsgeschikten
Beschrijving: De aanbestedingsprocedure heeft als doel om door middel van gunning één (1) raamovereenkomst te sluiten met één (1) dienstverlener voor het eigenrisicodragerschap, uitkeringsadministratie en casemanagement voor WW, ZW en WGA. Het doel is het verlagen van de ZW, WGA en WW (en BW) lasten, maar ook het naleven van de verplichtingen in het kader van het eigenrisicodragerschap (volgens wetgeving) en de herplaatsingsinspanningen zoals is bedoeld in de CAO-NU artikel 8.6.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75300000 Diensten voor verplichte sociale verzekering
Aanvullende classificatie (cpv): 75310000 Uitkeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000