803517-2025 - Resultaat
Nederland – Wegdekwerkzaamheden voor wegen – Asfalt onderhoud Raamovereenkomst 2026-2029 gemeente Houten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Asfalt onderhoud Raamovereenkomst 2026-2029 gemeente Houten
Beschrijving: De gemeente Houten (verder genoemd ‘de gemeente’) is op zoek naar een opdrachtnemer voor het onderhoud aan het asfalt in de gemeente Houten. De gemeente wil voor een periode van één jaar een raamovereenkomst afsluiten met de optie de raamovereenkomst voor drie maal met één jaar te verlengen. Zie aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 864824
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Betreft een openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 van 1
Beschrijving: Perceel 1 van 1 .
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente wil voor een periode van één jaar een raamovereenkomst afsluiten met de optie de raamovereenkomst voor drie maal met één jaar te verlengen.