80460-2025 - Mededinging
Nederland – Meubilair – Europese aanbesteding meubilair aula, mediatheek en ICT ruimte
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding meubilair aula, mediatheek en ICT ruimte
Beschrijving: Levering De scope van deze bestaat uit het leveren, plaatsen, monteren/installeren en gebruiksklaar opleveren van het gevraagde meubilair: Locatie Amsterdam Voor deze locatie Amsterdam betreffen dit de volgende ruimtes: • Aula • Mediatheek 1ste en 2de verdieping; Locatie Alkmaar Voor deze locatie Alkmaar betreft dit de volgende ruimte: • ICT-ruimte. Optioneel: Optioneel wenst Aanbestedende dienst de mogelijkheid te hebben bij Inschrijver een vijftal tapijtstukken (totaal circa 55 m2) af te nemen en te laten leggen door Inschrijver. Dienstverlening Aanvullend op de levering van het meubilair biedt Inschrijver de mogelijkheid tot het laten uitvoeren van onderhoud en reparaties van gebreken gedurende de technische levensduur van het meubilair. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een geraamde opdrachtwaarde van € 200.000,00 exclusief btw. Deze opdrachtwaarde dient als plafondprijs. Prijsindieningen boven dit bedrag leiden tot ongeldigheid van de Inschrijving. Herzieningsclausule Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de huidige behoefte aan meubilair voor de mediatheek, aula en ICT-ruimte. Gedurende de looptijd wenst de Aanbestedende dienst -optioneel- de mogelijkheid te behouden om de volgende uitbreiding(en) onder de Overeenkomst af te nemen: • Nabestellingen van door Inschrijver geleverd meubilair en optionele tapijtstukken voor een maximale opdrachtwaarde van € 200.000,00 exclusief btw en indexering. • Additionele levering van onderwijs, kantoor en overig meubilair in navolging van de renovatie van de locatie Amsterdam al dan niet in samenwerking met de architect en tegen een maximale opdrachtwaarde van € 300.000,00 exclusief btw en indexering. Indien Aanbestedende dienst bovenstaande opties wenst uit te nutten, wordt in onderling overleg tussen Aanbestedende dienst en Inschrijver bepaald wat de gevolgen zijn voor de tot dan toe uitgevoerde leveringen en/of diensten. Eventuele aanvullende worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Met deze bepaling wordt nadrukkelijk beoogd een herzieningsclausule op te nemen zoals bedoeld in art. 2.163c Aanbestedingswet.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Meubilair aula, mediatheek en ICT ruimte
Beschrijving: Levering De scope van deze bestaat uit het leveren, plaatsen, monteren/installeren en gebruiksklaar opleveren van het gevraagde meubilair: Locatie Amsterdam Voor deze locatie Amsterdam betreffen dit de volgende ruimtes: • Aula • Mediatheek 1ste en 2de verdieping; Locatie Alkmaar Voor deze locatie Alkmaar betreft dit de volgende ruimte: • ICT-ruimte. Optioneel: Optioneel wenst Aanbestedende dienst de mogelijkheid te hebben bij Inschrijver een vijftal tapijtstukken (totaal circa 55 m2) af te nemen en te laten leggen door Inschrijver. Dienstverlening Aanvullend op de levering van het meubilair biedt Inschrijver de mogelijkheid tot het laten uitvoeren van onderhoud en reparaties van gebreken gedurende de technische levensduur van het meubilair. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een geraamde opdrachtwaarde van € 200.000,00 exclusief btw. Deze opdrachtwaarde dient als plafondprijs. Prijsindieningen boven dit bedrag leiden tot ongeldigheid van de Inschrijving. Herzieningsclausule Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de huidige behoefte aan meubilair voor de mediatheek, aula en ICT-ruimte. Gedurende de looptijd wenst de Aanbestedende dienst -optioneel- de mogelijkheid te behouden om de volgende uitbreiding(en) onder de Overeenkomst af te nemen: • Nabestellingen van door Inschrijver geleverd meubilair en optionele tapijtstukken voor een maximale opdrachtwaarde van € 200.000,00 exclusief btw en indexering. • Additionele levering van onderwijs, kantoor en overig meubilair in navolging van de renovatie van de locatie Amsterdam al dan niet in samenwerking met de architect en tegen een maximale opdrachtwaarde van € 300.000,00 exclusief btw en indexering. Indien Aanbestedende dienst bovenstaande opties wenst uit te nutten, wordt in onderling overleg tussen Aanbestedende dienst en Inschrijver bepaald wat de gevolgen zijn voor de tot dan toe uitgevoerde leveringen en/of diensten. Eventuele aanvullende worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Met deze bepaling wordt nadrukkelijk beoogd een herzieningsclausule op te nemen zoals bedoeld in art. 2.163c Aanbestedingswet.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de huidige behoefte aan meubilair voor de mediatheek, aula en ICT-ruimte. Gedurende de looptijd wenst de Aanbestedende dienst -optioneel- de mogelijkheid te behouden om de volgende uitbreiding(en) onder de Overeenkomst af te nemen: • Nabestellingen van door Inschrijver geleverd meubilair voor een maximale opdrachtwaarde van € 200.000,00 exclusief btw en indexering. • Additionele levering van onderwijs, kantoor en overig meubilair in navolging van de renovatie van de locatie Amsterdam al dan niet in samenwerking met de architect en tegen een maximale opdrachtwaarde van € 300.000,00 exclusief btw en indexering. Indien Aanbestedende dienst bovenstaande opties wenst uit te nutten, wordt in onderling overleg tussen Aanbestedende dienst en Inschrijver bepaald wat de gevolgen zijn voor de tot dan toe uitgevoerde leveringen en/of diensten. Eventuele aanvullende worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Met deze bepaling wordt nadrukkelijk beoogd een herzieningsclausule op te nemen zoals bedoeld in art. 2.163c Aanbestedingswet.