805178-2025 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van hoogwaterkeringen – 31070569: Aankondiging van een wijziging instaphulpen VOS
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31070569: Aankondiging van een wijziging instaphulpen VOS
Beschrijving: Hoofdopdracht betreft meerjarig onderhoud van het Volkeraksluizencomplex en de Haringvlietsluizen, cruciaal voor de waterkeringen in Nederland. Dit onderhoud is essentieel voor het beschermen van het omliggende land tegen overstromingen en wateroverlast. Gelegen in een risicogebied, is regelmatig onderhoud van deze kering noodzakelijk om veiligheid en betrouwbaarheid te waarborgen. Het hoofddoel van het project is het onderhouden, inspecteren en herstellen van de sluizen, zodat ze blijven voldoen aan de geldende veiligheidsnormen en functionele eisen. Deze opdracht gaat over het ontwerpen, produceren en aanbrengen van instaphulp bij het Volkeraksluizencomplex. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne identificatiecode: 31070569.0162
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een VTW bij de huidige meerjarig onderhoudsaannemer. Meerdere offertes zijn opgevraagd en deze had de beste prijs kwaliteit verhouding.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1