2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak gebouwen gemeente, AG2B en OCMW
Beschrijving: Schoonmaak gebouwen gemeente, AG2B en OCMW
Interne identificatiecode: PPP0G1-389/5088/2025-017
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-017_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen, 90919200 Schoonmaken van kantoren