2. Procedure
Procedure
Titel: WGA ERD verzekering - Stg. ROC Summa College
Beschrijving: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2026 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 1881 werknemers in dienst. De WIA-loonsom in 2024 bedraagt € 92.096.117. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premie opgave WGA verzekering.
Interne identificatiecode: 1026109
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WGA ERD verzekering
Interne identificatiecode: 1