806031-2025 - Mededinging
België – Aanleg van spoorweg – 57/52/2/24/018 - Herconfiguratie station Aarschot - Kant Hasselt
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 57/52/2/24/018 - Herconfiguratie station Aarschot - Kant Hasselt
Beschrijving: Vernieuwen van wissels en bovenleiding te station Aarschot - Kant Hasselt. Perceel 1: Vernieuwen wissels. Perceel 2: Vernieuwen bovenleiding. Perceel 3: Sein- en kabelwerken in kader van wissel- en bovenleidingsvernieuwing te Aarschot Station. Voor het perceel 1 en het perceel 2 van deze opdracht moeten de inschrijvers hun CO²-ambitieniveau op basis van een CO²-prestatieladder opgeven waardoor ze beloond kunnen worden voor hun inspanningen om de CO²-uitstoot te verminderen doordat ze een voordeel bij de rangschikking van de offertes bekomen.
Interne identificatiecode: 5752224018
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234100 Aanleg van spoorweg
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 5752224018 - 1 Herconfiguratie station Aarschot - Kant Hasselt. Perceel 1: Vernieuwen wissels.
Beschrijving: Vernieuwen van wissels en bovenleiding te station Aarschot - Kant Hasselt. Perceel 1: Vernieuwen wissels.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 5752224018 - 2 Herconfiguratie station Aarschot - Kant Hasselt. Perceel 2: Vernieuwen bovenleiding.
Beschrijving: Vernieuwen van wissels en bovenleiding te station Aarschot - Kant Hasselt. Perceel 2: Vernieuwen bovenleiding.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234160 Maken van bovenleidingen
Perceel: LOT-0003
Titel: 5752224018 - 3 Herconfiguratie station Aarschot - Kant Hasselt. Perceel 3: Sein- en kabelwerken in kader van wissel- en bovenleidingsvernieuwing te Aarschot Station.
Beschrijving: Vernieuwen van wissels en bovenleiding te station Aarschot - Kant Hasselt. Perceel 3: Sein- en kabelwerken in kader van wissel- en bovenleidingsvernieuwing te Aarschot Station.
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234000 Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen