2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van digiborden, accessoires en bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: Levering van digiborden, accessoires en bijbehorende dienstverlening, zie verdere beschrijving in beschrijvend document. €897.000,-
Interne identificatiecode: Kentalis-IA- DI-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
Aanvullende classificatie (cpv): 30195500 Schoolborden of toebehoren, 30231300 Beeldschermen, 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 39292100 Schoolborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: levering van digiborden, accessoires en bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: levering van digiborden, accessoires en bijbehorende dienstverlening
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30195500 Schoolborden of toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 30231300 Beeldschermen