2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Beschrijving: Het betreft Schoonmaakonderhoud en dagelijkse werkzaamheden. Schoonmaakonderhoud periodiek, vloeronderhoud en dieptereiniging (keuken en sanitair). En glasbewassing. 1.800.000 euro
Interne identificatiecode: 556944
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Aanvullende classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het betreft Schoonmaakonderhoud en dagelijkse werkzaamheden. Schoonmaakonderhoud periodiek, vloeronderhoud en dieptereiniging (keuken en sanitair). En Glasbewassing. 1.800.000,- euro
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen, 90911300 Wassen van ramen
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal te verlengen met maximaal twee (2) jaar per keer