806843-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Webhosting Zorginstituut Nederland
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Webhosting Zorginstituut Nederland
Beschrijving: Binnen scope • Ontwerpen van een generiek hosting platform voor de Ontwikkel, Test, Acceptatie en Productieomgevingen. • Realisatie van het hosting platform t.b.v. webapplicaties. • Migratie van de webapplicaties naar het doel hostingplatform en operationeel maken. • Inrichten van Managed Hosting (t/m technisch applicatie beheer inclusief CMS-en) waaronder het uitvoeren van het onderhoud, updates/upgrades en beheer van de gehele hardware en software stack, tot en met technisch applicatie beheer. • Uitvoeren van de uitbreidingen in geval van nieuwe webapplicaties en/of aanpassingen t.b.v. bestaande webapplicaties en/of nieuwe toepassingen die passen in het hosting concept. • Uitvoering en ondersteuning bij (het automatiseren van) update processen en het beheren ervan (Continuous Automation). • Een aan en uit schakelbare externe test omgeving, waarmee externe gebruikstesten kunnen worden uitgevoerd en/of een inkijk kan worden gegeven op de komende wijzigingen. • Monitoring (performance, capaciteit en security), pro-sturing en online en maandelijkse rapportage. • Uitvoering van en ondersteuning bij content upload processen. • Koppelingen met de ZIN omgeving en andere externe omgeving middels VPN (of andere koppelingstechnieken) en realisatie van AD koppelingen. • Maandelijks rapportages over de gehele dienstverlening. • Plan voor migratie bij contractbeëindiging. Buiten scope • Content management van de webapplicaties • Functioneel CMS beheer • Functioneel (Applicatie) beheer van de webapplicaties • Applicatieontwikkeling van de websites/CMS • Technisch applicatie beheer van het CMS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000