2. Procedure
Procedure
Titel: Masterplan Instituut Sint Carolus - Perceel 1: Ruwbouw, Voltooiing, Omgevingsaanleg, Vast Meubilair en Pilootaanneming
Beschrijving: Nieuwbouwproject Secundaire school - bouwfase 1
Interne identificatiecode: V0301_BAS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: V0301_BAS - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden