807272-2025 - Resultaat
Nederland – Containers voor afvalmateriaal – Levering Afzetcontainers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering Afzetcontainers
Beschrijving: De afdeling Stadsbedrijven (SB) van de gemeente Utrecht verzorgt de inzameling van afvalstoffen bij particulieren en bij bedrijven. Door jarenlang intensief gebruik zijn veel van de huidige afzetcontainers aan vervanging toe. De gemeente Utrecht wil daarom één raamovereenkomst afsluiten voor de levering van haakarm-afzetcontainers voor verschillende activiteiten en diverse afvalstromen. De gemeente Utrecht verwacht over de gehele looptijd van maximaal vier jaar afzetcontainers en bijbehorende producten af te nemen met een verwachte totale waarde van € 530.000,-
Interne identificatiecode: 2024SB063
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Afzetcontainers
Beschrijving: Het leveren van nieuwe haakarm afzetcontainers in verschillende formaten, met verschillende specificaties en voor diverse afvalstromen. De gemeente verwacht over de gehele looptijd van maximaal vier jaar producten af te nemen met een verwachte totale waarde van € 530.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -