807742-2025 - Mededinging
Nederland – Computerapparatuur – A03.78.2025 IT Hardware en AV-Middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: A03.78.2025 IT Hardware en AV-Middelen
Beschrijving: De gemeente Leiden verzorgt de ICT-dienstverlening en de inkoop van alle IT Hardware en AV-middelen voor zowel de eigen Gemeente als voor de drie partnergemeenten (Leiderdorp, Oegstgeest en Zoeterwoude), Holland Rijnland en Service Organisatie Zorg (SOZ). Per 1 februari 2026 verloopt de Raamovereenkomst voor IT Hardware en per 6 februari 2026 verloopt de Raamovereenkomst voor de AV-middelen. Er wordt een nieuwe aanbesteding opgestart om tot nieuwe Raamovereenkomsten te komen. De nieuwe Raamovereenkomsten gaan naar verwachting per 1 april 2026 in. De geraamde opdrachtwaarde per jaar voor perceel 1 (IT Hardware) wordt geschat op € 2.500.000, -*. De geraamde opdrachtwaarde per jaar voor perceel 2 wordt geschat op € 200.000,-* (AV-middelen). Deze ramingen zijn gebaseerd op historische gegevens van de afgelopen vier jaar gecombineerd met recente en te verwachten ontwikkelingen. Aan de hiervoor genoemde bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: A03.78.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IT Hardware
Beschrijving: Het leveren van IT Hardware. Daarbij verstaan we onder IT- Hardware onder andere computers, monitoren, mobiele telefoons (en accessoires), tablets (en accessoires), randapparatuur voor end-user hardware, netwerk toepassingen en meetapparatuur/sensoring. De geraamde opdrachtwaarde per jaar wordt geschat op € 2.500.000, -. Deze raming is gebaseerd op historische gegevens van de afgelopen vier jaar gecombineerd met recente en te verwachten ontwikkelingen. De voorgaande raming is onder voorbehoud en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar en een verlengingsoptie van één keer twee jaar. De maximale looptijd is vier jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: AV-middelen
Beschrijving: • AV Middelen levering, installatie en onderhoud (niet limitatieve opsomming): o Presentatieschermen (schermen voor het tonen van beeldmateriaal) o Interactieve digiborden (presentatieschermen met touchscreenfunctionaliteit, geschikt voor interactief gebruik) o Vergaderruimteapparatuur o Presentatiemiddelen (apparatuur ter ondersteuning van presentaties) o Digital Signage o Luidsprekers en microfoons o Vergadercamera’s o Whiteboardcamera’s De geraamde opdrachtwaarde per jaar wordt geschat op € 200.000, -. Deze raming is gebaseerd op historische gegevens van de afgelopen vier jaar gecombineerd met recente en te verwachten ontwikkelingen. De voorgaande raming is onder voorbehoud en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting